Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Monter sprzętu elektronicznego i teleinformatycznego

  • Krotoszyn, Koźmin Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Gostyń, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 17.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z ciągłym rozwojem firmy działającej na rynku już ponad 10 lat poszukujemy osób na stanowisko:

    SERWISANT - MONTER SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO
    I TELEINFORMATYCZNEGO
    Krotoszyn
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska

    • Montaż i serwis urządzeń teleinformatycznych u klientów na terenie całego kraju
    • Instalacja/konfiguracja urządzeń elektronicznych u klientów na terenie całego kraju

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie lub zawodowe ( elektryczne bądź informatyczne )
    • Umiejętność pracy z zespołem
    • Kreatywność, samodzielność, i chęć podnoszenia kwalifikacji
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodoweg
    • Atrakcyjne wynagrodzenie od 3 500,00 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przełożonych
    • Kontakt z najnowszymi technologiami
    • Szkolenie stanowiskowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania
    lub kontakt telefoniczny.

    Prosimy o dopisanie w treści CV poniższej klauzuli:
    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Itecom sp. z o. o. z siedzibą w Krotoszynie (63-700), ul. Łąkowa 10 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000241534 w celu prowadzonej rekrutacji jak i przyszłych rekrutacji. Równocześnie oświadczam, że:

    1. Zdaję sobie sprawę, że podanie moich danych jest dobrowolne, zaś podstawą tego przetwarzania jest wyrażenie przeze mnie zgody na przeprowadzenie ;
    2. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie;
    3. Zdaję sobie sprawę, że moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesów rekrutacji, na które wyrażona została przeze mnie zgoda lub do momentu odwołania przedmiotowej zgody, z tym zastrzeżeniem, że zakończeniu rekrutacji bądź odwołaniu zgody dane mogą być dalej przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi jak i tych przysługujących podmiotowi, którego dane dotyczą, przeciwko administratorowi.
    4. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]