Ta oferta pracy jest nieaktualna od 673 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Monter urządzeń chłodniczych i klimatyzacji

  • mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 15.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GT Chłodnictwo Klimatyzacja istnieje od 2006r.

    Od samego początku współpracujemy z klientami sieciowymi.

    Dla naszych klientów wykonujemy montaże , serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

    Ze względu na pozyskiwanie nowych kluczowych klientów poszukujemy specjalistów
    z dziedziny chłodnictw i klimatyzacji.

    Region: mazowieckie

    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków pracownika na stanowisku serwisant - monter będzie należało :

    • przyjmowanie zgłoszeń
    • wykonywanie bieżącego serwisu i napraw u klienta
    • konserwacje, przeglądy
    • montaż mebli chłodniczych, komór chłodniczych i mroźniczych
    • montaż instalacji chłodniczych i elektrycznych
    • raportowanie

    Wymagania:

    Odpowiedni kandydat powinien posiadać :

    • doświadczenie branżowe minimum dwu letnie
    • bardzo dobrą znajomość zagadnień z branży chłodnictwa i klimatyzacji
    • prawo jazdy kategorii B
    • dokładność w wykonywaniu prac, staranność
    • umiejętność organizacji pracy
    • kandydat powinien być gotów do wyjazdów służbowych
    • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień branżowych , uprawnienia SEP , F- gazy

    Oferujemy:

    Co oferujemy:

    • bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • pracę w miłym i młodym zespole
    • premie za realizację zadań
    • samochód służbowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.