Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Monter urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CONCEPTAIR S.C.

    Firma conceptAIR, generalny importer fińskich central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła Vallox, z siedzibą w Warszawie, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • uruchamianie i obsługa serwisowa urządzeń chłodniczych (agregaty wody lodowej, klimatyzacja precyzyjna, systemy VRF),
    • instalacja/serwis układów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych,
    • realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów maszyn,
    • samodzielne rozpoznanie przyczyn awarii i sposobów ich usuwania,
    • doradztwo techniczne na potrzeby klientów,
    • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

    WYMAGANIA:

    • znajomość urządzeń z zakresu HVAC: układy chłodnicze, wentylacyjne, klimatyzacyjne,
    • znajomość podstaw: elektryki, automatyki, hydrauliki, pracy z układami chłodniczymi,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • praktyczna umiejętność obsługi sterowników i automatyki chłodniczej,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,
    • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
    • certyfikat FGAZ,
    • samodzielność w działaniu,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • stałą i stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • ciekawą pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
    • dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.