Oferta pracy

Serwisant- Monter

JEREMY Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

JEREMY Sp. z o.o.

Odlewnicza 5

Warszawa

Firma JEREMY działa od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży urządzeń dla branży piekarniczo-ciastkarskiej oraz gastronomii. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oraz odpowiedzialnym partnerem biznesowym dla kontrahentów polskich i zagranicznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie napraw i konserwacji pieców i maszyn w kraju i zagranicą
  • Przeprowadzanie pokazów maszyn w firmie i u klienta
  • Przeprowadzanie wdrożeń maszyn
  • Montaż maszyn i urządzeń na produkcji
  • Testowanie wyprodukowanych urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektronika, elektryka, mechanika)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy z komputerem
  • Zaangażowanie oraz elastyczność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w naprawie urządzeń mechanicznych i elektrycznych
  • Dokładność, samodzielności i kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa, premia)
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie, posiadającej stabilną i silną pozycję na rynku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
Aplikacje prosimy przesyłać e-mailem z nazwą stanowiska w tytule klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy