Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - naprawa narzędzi i maszyn

Derksen Polska Sp. z o.o.

14 400 brutto / mies.
  • Zaandam, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • naprawa narzędzi i maszyn produkcyjnych w warsztacie i fabrykach w Zaandam

  • serwis mechaniczny oraz testowanie maszyn i urządzeń

  • montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych

  • wszelkiego rodzaju prace elektryczne na maszynach elektrycznych

  • praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-15:00 + nadgodziny od 15:00 do 16:00

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • minimum 5 lat doświadczenia w warsztacie/przy naprawie narzędzi elektrycznych lub w dziale utrzymania ruchu

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień typu: SCC, VCA, UDT, SEP

  • posiadanie uprawnień spawalniczych

  • znajomość rysunku technicznego

Pracodawca oferuje

  • stawka 17€/godz. brutto

  • pracę na okres minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • minimalnie 45godz./tydzień

  • darmowe ubezpieczenie grupowe

  • darmowe zakwaterowanie

  • samochód firmowy na dojazdy do pracy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 4042). Jesteśmy obecni na rynku od 2007r., świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Wiemy jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik, a dla pracownika uczciwy pracodawca. Kierujemy się szacunkiem, uczciwością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Przewiń do profilu firmy