Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Codeo Polska Sp. z o.o.

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Codeo to europejski lider w dostarczaniu odnowionych urządzeń do automatycznej identyfikacji, sprzętu POS oraz terminali płatniczych. W związku z rozwojem naszego centrum serwisowego w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko serwisanta urządzeń elektronicznych.

Serwisant

Opis stanowiska:

  • do podstawowych obowiązków należy: naprawa i serwisowanie urządzeń elektronicznych, w tym czytników kodów kreskowych, urządzeń POS (point of sale) oraz monitorów i komputerów
  • kontrola i rozliczanie części zamiennych
  • kontrola jakości wykonanych napraw
  • współpraca z działami logistyki oraz wsparcia produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • szeroko pojętej wiedzy z zakresu elektroniki, podstawy budowy komputerów oraz urządzeń elektronicznych
  • podstawowej wiedzy z zakresu informatyki
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie kierunkowe wykształcenie elektroniczne\elektrotechniczne

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych
  • warunki zatrudnienia oparte na przejrzystej komunikacji, przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne