Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Obiektów

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.,
    która dzięki 10-letniemu doświadczeniu, potencjałowi grupy Veolia i innowacyjnemu podejściu do współpracy partnerskiej, ma zdolności, doświadczenie i referencje w dostarczaniu na dużą skalę rozwiązań inżynierii i wdrażaniu projektów infrastrukturalnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    SERWISANT OBIEKTÓW
    Miejsce pracy: Kraków
    Zadania:
    • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
    • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
    • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.
    Wymagania:
    • Znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych;
    • Wykształcenie techniczne – średnie lub zawodowe - w jednej z dziedzin: elektryka, obsługa systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwo, automatyka, mechanika, hydraulika;
    • Świadectwo kwalifikacyjne SEP E grup: 1 lub 2 albo 3.
    Oferujemy:
    • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;
    • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW;
    • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym;
    • Możliwość elastycznego czasu pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem
    z odpowiednim numerem referencyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    Będziemy się kontaktowali tylko z wybranymi kandydatami.

    Aplikacje złożone w procesie rekrutacji nie będą zwracane.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926, ze zm.)”.­­­

    bottom