Logo Pracuj.pl

Serwisant Ogólnego Utrzymania Ruchu

STENA Recycling Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

STENA Recycling Sp. z o.o.

Radocha 6

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące naprawianie i konserwowanie maszyn produkcyjnych i UTB w oddziałach na terenie całej Polski (belownice surowców wtórnych, przenośniki łańcuchowe, paczkarki i prasonożyce do złomu, samojezdne żurawie przeładunkowe, wózki widłowe, ładowarki kołowe)
  • udział w przygotowywaniu i aktualizowaniu rutyn autonomicznego utrzymania ruchu
  • prowadzenie rejestru dokonanych napraw
  • wspieranie kierowników produkcji w zakresie utrzymania sprawności parku maszynowego
  • sporządzanie raportów, zestawień, dostarczanie informacji o koniecznych naprawach i konserwacjach długoterminowych do przełożonego w celu przygotowania budżetu

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze maszyn napędzanych hydrauliką siłową
  • wykształcenie min. średnie związane z mechaniką i budową maszyn
  • gotowość do częstych podróży służbowych (około 80% czasu pracy)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca czytanie schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na współpracę, umiejętność budowania partnerskich relacji i skutecznego rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność, dokładność, chęć do uczenia się i pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe na kierunkach mechanika i budowa maszyn, automatyka, mechatronika, elektromechanika
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • uprawnienia spawalnicze MIG, MMA

To oferujemy

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz nagrody premiujące wyniki
  • samochód służbowy, laptop, smartfon
  • ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa
  • szkolenia i kursy finansowane przez firmę
  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą
  • profesjonalna, atestowana odzież ochronna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Serwisant Ogólnego Utrzymania Ruchu, Radocha 6, Sosnowiec