Oferta pracy

Serwisant

INTERSON

umowa zlecenie
40,0090,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
60100 netto (+ VAT) / mies.
  • Grunwaldzka 17, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

INTERSON

Grunwaldzka 17

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Lider serwisu dla domu i biura poszukuje specjalistów (z doświadczeniem lub do doszkolenia) w zakresie elektryki, hydrauliki i serwisu dużego sprzętu AGD. Współpraca z usterka.pl to świetny sposób na stały i dodatkowy zarobek.

  • Wymagamy przynajmniej jednej specjalizacji (elektryka, hydraulika lub serwis urządzeń) z możliwością doszkolenia przez naszych specjalistów. Dopuszczamy pokrewne zawody.

  • Ile możesz zarobić? Zwykle odrębnie za każdą wizytę + przejechane km (wymagamy własnego samochodu). W praktyce wszystko zależy od Twojego tempa pracy. Średnio 60-80 zł / godzina.

  • Jaki jest wymiar godzin pracy? Z założenia na start musisz zadeklarować swój pierwszy tydzień pracy i datę startu. Później możesz elastycznie zmieniać dostępność.

  • Jak wygląda przebieg zlecenia? Sprawnie. Po kilku dniach doszkolenia (materiały wideo, dział wiedzy, ew. jazdy z innym serwisantem) ustawiasz swój grafik pracy i rozpoczynasz jazdy. Nic nie ustalasz z klientem, my wpiszemy zlecenia w Twój grafik, Tobie pozostaje pojechać na miejsce i wykonać usługę zgodnie z naszym cennikiem. My jesteśmy wystawcą faktury, dostarczamy terminal, odzież roboczą i części (w przypadku serwisu AGD).

Nasze wymagania

  • Podstawy elektryki i hydrauliki

  • Osoby z chęcią doszkolenia do serwisu AGD

  • Miejsce zamieszkania do 5 km od granic miasta

  • Do dyspozycji 40-200 godzin miesięcznie

  • Samochód osobowy (ekwiwalent za km)

  • Możliwy etat lub praca dorywcza, przy etacie auto firmowe lub ekwiwalent za własne

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie za przepracowane godziny

  • Możliwy etat, B2B, umowa zlecenie

  • Wynagrodzenie za przejechane kilometry

  • Wynagrodzenie za wyjazdy na zakupy

  • Comiesięczna premia zależna od wyników

  • Szkolenie SEP, doposażenie, odzież firmowa

  • Duża elastyczność godzin pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

INTERSON

Jesteśmy pierwszym serwisem technicznym w Polsce, który oferuje błyskawiczną rezerwację usług fachowców on-line. 95% klientów poleca nasze usługi. Obsługujemy duże i małe firmy, znane marki i zwykłych konsumentów. Klient wybiera dokładny dzień i godzinę, zgodnie ze specjalizacją. Wybieramy dla Ciebie najbliższe możliwe zlecenia. Zawsze czuwamy nad przebiegiem usługi i nad Twoim kalendarzem, aby wykorzystać pełen potencjał czasu. W ciągu dnia możesz dowolnie ustalać przerwy i wydłużać lub skracać czas pracy. Praca serwisanta nigdy nie była tak wygodna. Działamy na rynku od 2015 roku, będąc wykonawcą kilkudziesięciu tysięcy realizacji w dużych miastach Polski.

Przewiń do profilu firmy