Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant pakietów elektronicznych

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Nad Drwiną 10

Kraków

Kogo szukamy:

Miejsce pracy: Kraków, ul. Nad Drwiną 10

OPIS STANOWISKA:

  • diagnoza występujących usterek na podstawie dostępnej dokumentacji
  • wykonywanie napraw w zakresie elektroniki zgodnie ze standardami firmy
  • weryfikacja prawidłowości dokonanych napraw

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne – elektroniczne
  • umiejętność lutowania w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zdolności manualne
  • zdolności analitycznego myślenia
  • zaangażowanie i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

OFERUJEMY:

  • widełki płacowe: 3000 pln brutto podstawy + 400-600 pln brutto premii uzależnionej od wyników
  • umowę o pracę
  • darmowy transport pracowniczy
  • dostęp do pełnego zakresu szkoleń wstępnych, przygotowujących do pracy na stanowisku produkcyjnym
  • możliwość rozwoju umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

[rekrutacja prowadzona online]

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikacji poprzez funkcję „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne