Logo Pracuj.pl

Serwisant parkomatów

TD SYSTEM sp. z o.o.O firmie

3 700–4 000
brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

TD SYSTEM sp. z o.o.

Cieszyńska 313

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa serwera,
  • niezwłoczne usuwanie zgłoszonych awarii i usterek zarówno w serwerze jak i w parkomatach stacjonarnych,
  • pilnowanie stanu technicznego urządzeń,
  • składanie i programowanie parkomatów,
  • instalowanie urządzeń oraz znaków drogowych.

Nasze wymagania

  • umiejętności z zakresu elektroniki lub informatyki,
  • sprawność w obsłudze urządzeń elektronicznych i mechanicznych,
  • doświadczenie na stanowisku technicznym,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uczciwość, pracowitość, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • miłą atmosferę,
  • premie za dobrze wykonane zadania,
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • dodatkowo płatne nadgodziny.

TD System sp. z o. o. zajmuje się zarządzaniem oraz administrowaniem przestrzeni parkingowej.

Więcej informacji:

  • kontakt telefoniczny między 8-16.

Serwisant parkomatów, Cieszyńska 313, Bielsko-Biała