Oferta pracy

Serwisant ploterów wielkoformatowych

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o., czołowy dostawca maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego, jedyny w Polsce producent mediów wielkoformatowych,
poszukuje osób do Działu Serwisu na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska pracy:

  • Profilowanie kolorystycznie drukarek wielkoformatowych
  • Naprawa i wykonywanie przeglądów urządzeń do druku wielkoformatowego
  • Instalacje sprzedawanych urządzeń u klientów i szkolenie obsługi
  • Obsługa telefoniczna klientów
  • Obsługa i konserwacja urządzeń demonstracyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w branży druku wielkoformatowego  (min. 1 rok)
  • Mile widziane doświadczenie jako drukarz
  • Swoboda w poruszaniu się w zagadnieniach elektrycznych i elektronicznych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (szkolenia w języku angielskim)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon, narzędzia)
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach technicznych w Polsce i na świecie
  • Kartę MULTISPORT

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy