Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Kolbud Sp. z o.o.

4 5008 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przegląd , konserwacja, naprawa funkcjonujących urządzeń (bramy, drzwi, systemy przeładunkowe)

  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań

  • uprawnienia SEP do 1 kV (eksploatacyjne)

  • doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych oraz spawalniczych

  • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych z uwagi na pracę w terenie

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność i umiejętność realizacji zadań zgodnie z planem/harmonogram

  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności

Mile widziane

  • uprawnienia na: wózek widłowy, podnośnik nożycowy, spawanie

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie branżowe

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • samochód służbowy

  • telefon

  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe

  • umowę o pracę na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie

  • Dodatkowo po okresie próbnym: szkolenia zawodowe, możliwość zdobycia nowych uprawnień pakiet socjalny.

Jesteśmy polską firmą oferującą od 1990 roku kompleksowe wyposażenie obiektów w wyspecjalizowane systemy techniki bramowej (bramy segmentowe, szybkobieżne, przeciwpożarowe, rolowane) i urządzenia przeładunkowe (mosty przeładunkowe, uszczelnienia bramowe, systemy blokady pojazdów). Dysponujemy sprawdzonymi rozwiązaniami, rzetelną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem we współpracy z różnymi branżami i sektorami rynku. Z naszej oferty korzystają Generalni Wykonawcy, Inwestorzy, Biura Projektowe, Dealerzy oraz Klienci Indywidualni.

Przewiń do profilu firmy