Oferta pracy

Serwisant

Smay

  • Podłęże (pow. wielicki)

    Podłęże (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac serwisowych w zakresie naszych systemów oraz urządzeń

  • diagnoza oraz usuwanie potencjalnych usterek

  • opracowywanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac

  • przeprowadzanie szkoleń technicznych z zakresu obsługi, serwisu i przeglądu naszych produktów

  • bieżąca współpraca z serwisami i partnerami zewnętrznymi

  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • chęć pracy w obsłudze serwisowej naszych produktów

  • entuzjazm do nowych doświadczeń zawodowych

  • wykształcenie (nawet średnie) – z zakresu elektryki czy mechaniki

  • postawa pro-aktywna w rozwiązywaniu problemów i kreowaniu nowych rozwiązań technicznych

  • umiejętność efektywnej organizacji miejsca pracy, samodzielność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi oraz przyrządów pomiarowych

  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV (Dozór + Eksploatacja z pomiarami) - (mile widziane!)

  • znajomość podstaw z zakresu mechaniki lub/i elektrotechniki

  • podstawowa umiejętność obsługi MS Office oraz AutoCAD

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane!)

To oferujemy

  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • współpraca w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),

  • szkolenia oraz możliwości szerokiego rozwoju osobistego i podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów wentylacji p. pożarowej

  • możliwość awansu do struktury zdalnego wsparcia technicznego, po zdobyciu doświadczenia praktycznego w drodze realizowanych zadań

  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,

  • codzienne wsparcie Specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników