Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant pojazdów szynowych lekkich – tramwajów - Elektromechanik - Ślusarz-mechanik

  • Bydgoszcz, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • 2019-07-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAATZ sp. z o.o.

    SAATZ sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem POSZUKUJE kandydatów w zawodzie:

    Serwisant pojazdów szynowych lekkich – tramwajów / Elektromechanik / Ślusarz-mechanik

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Grudziądz

    Opis stanowiska:

    • Prace ślusarskie, elektromechaniczne, remontowe i przeglądowe związane z konserwacją oraz naprawą maszyn,  urządzeń i ich podzespołów,
    • Wymiana i regeneracja części, wykonywanie pomiarów i testów.
    • Miejsce pracy: Gdańsk, Bydgoszcz, Warszawa, Grudziądz, Rynek niemiecki

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu ślusarz/mechanik/ elektromonter,
    • Praktyczna znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz przyrządów pomiarowych,
    • Zmysł techniczny, podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń elektromechanicznych,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Zaangażowanie i determinacja w działaniu.

    Oferujemy:

    • Stałą umowę o pracę i elastyczne godziny pracy,
    • Wynagrodzenie od 4.000 netto do ręki w zależności od kwalifikacji
    • Możliwość wzrostu wynagrodzenia w zależności od jakości i efektywności pracy,
    • Bardzo dobre warunki pracy i zaplecze socjalne,
    • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
    • Zgrany i przyjazny Zespół.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)  klikając w przycisk aplikowania.

    Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."