Oferta pracy

Serwisant pojazdów szynowych

Stadler Service Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)

  • wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki)

  • obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw

  • nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

  • diagnozowanie i usuwanie usterek

  • sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych

Nasze wymagania

  • ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • uprawnienia do eksploatacji, dozoru lub pomiarów urządzeń elektrycznych o napięciu powyżej 1kV

  • wiedza z zakresu technologii napraw i eksploatacji taboru kolejowego

  • znajomość zagadnień automatyki w tym rozwiązań CAN-bus, PLC

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku, w zgodzie z wysokimi standardami jakości i zarządzania

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Stadler Service Polska Sp. z o.o.

Stadler jest dostawcą systemowych rozwiązań w zakresie budowy pojazdów szynowych od 75 lat. Posiadamy szeroką gamę produktów w segmentach pojazdów ruchu miejskiego i kolejowego: tramwajów, metra, pociągów regionalnych, podmiejskich, międzymiastowych oraz dalekobieżnych. Produkujemy również lokomotywy liniowe i manewrowe oraz wagony pasażerskie. Przyświeca nam jeden cel - chcemy aby podróż naszymi pojazdami była szybka, komfortowa i gwarantowała najwyższe bezpieczeństwo.

Przewiń do profilu firmy