Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy HENDI, zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. Główna siedziba firmy mieści się w Holandii; w Polsce działamy od 2005 roku i cały czas dynamicznie się rozwijamy.

    Sprzedaż naszych produktów prowadzimy za pośrednictwem dystrybutorów, a także za pomocą naszych sklepów stacjonarnych oraz sklepu online (hendi.pl).

    Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Serwisant
    Miejsce pracy: województwo pomorskie

    Opis stanowiska:

    • serwisowanie urządzeń chłodniczych, elektrycznych i gazowych
    • prowadzenie dokumentacji technicznej
    • samodzielne diagnozowanie usterek, dobór części zamiennych
    • raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych
    • montaż urządzeń w lokalach gastronomicznych
    • budowanie relacji z klientem

    Wymagania:

    • doświadczenie w serwisowaniu sprzętu gastronomicznego
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
    • wysoka dyscyplina pracy
    • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
    • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
    • dopłaty do karty Multi Sport
    • integracyjne spotkania po pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
    • upominki z okazji urodzenia dziecka
    Dołącz do naszego zespołu!

    CV prosimy przesyłać klikając w „Aplikuj teraz” pod ogłoszeniem.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".