Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant

TSG POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja sprzętu i urządzeń

  • kontrola stanu technicznego sprzętu i urządzeń

  • wykonywanie napraw i konserwacji

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • raportowanie do przełożonych

  • stosowanie przepisów BHP/HSSE

Nasze wymagania

  • wykształcenie lub doświadczenie techniczne

  • prawo jazdy

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • zdolności manualne

  • obsługa komputera

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń branżowych

  • możliwość zdobycia doświadczenia przez udział w ciekawych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie i w Polsce

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej

TSG POLSKA sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą firmą wspierającą inwestorów w budowie i w rozwiązaniach technologicznych dla stacji paliwowych dla flot. Wynika to z dostępu nie tylko do najnowszych technologii, ale również profesjonalnych standardów pracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz byciu częścią międzynarodowej grupy, potrafimy sprawić, że cele naszych Klientów stają się realne, zarówno te związane z paliwami tradycyjnymi jak i elektromobilnością.

Zobacz więcej: www.tsg-solutions.com/pl

Przewiń do profilu firmy