Serwisant pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji, instalacji grzewczych i sanitarnych

BUDOTOM Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie przeglądów gwarancyjnych i okresowych instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła

  • Usuwanie awarii

  • Wystawianie protokołów po zakończonych usługach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w powyższych pracach (serwisant HVAC, elektryk, hydraulik) – warunek konieczny.

  • Aktualne uprawnienia SEP oraz f-gaz.

  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych i elektrycznych

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • Estetyka pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność (częste nadgodziny)

  • Kultura osobista - wymagana

  • Gotowość na wyjazdy – delegacje (zdarzają się wyjazdy 2 dniowe z noclegiem)

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busa.

  • Dla pracowników z innych krajów znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Ciągłość pracy przez cały rok

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole Nr 1 w Polsce w montażu pomp ciepła Panasonic Aquarea

  • Praca z wykorzystaniem dobrej jakości sprzętu

  • Samochód służbowy z pełnym wyposażeniem, telefon, tablet

  • Rozwój zawodowy

  • Wynagrodzenie od 5000zł netto

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Rozwój z nami po prostu się opłaca.

Firma Budotom, krajowy lider w montażach pomp ciepła.

Przewiń do profilu firmy