Serwisant Pomp Wirowych Przemysłowych - Elektromechanik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 05.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pompart Serwis s.c.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • naprawa, regeneracja, przeglądy i konserwacja pomp wirowych przemysłowych oraz zatapialnych
    • wymiana i regeneracja części zamiennych w urządzeniach takich jak pompy i dmuchawy
    • obsługa oraz uruchamianie urządzeń elektromechanicznych
    • diagnozowanie przyczyn awarii

    Wymagania:

    • doświadczenie w serwisowaniu pomp, silników oraz innych urządzeń elektrycznych
    • doświadczenie w pracy jako technik elektryk, elektromechanik,
    • komunikatywność, kultura osobista
    • mile widziane uprawnienia

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na umowie o pracę
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • stałe godziny pracy dostosowane do potrzeb pracownika
    • praca stacjonarna w siedzibie firmy Warszawa Ochota

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt telefoniczny.