Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Jeven Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Serwis urządzeń wentylacyjnych, gastronomicznych, systemów p.poż w profesjonalnych kuchniach

  • Instalację oraz naprawę urządzeń wentylacyjnych, gastronomicznych, systemów p.poż w kuchniach

  • Współorganizację szkoleń wspólnie z działem handlowym

  • Współpracę z parterami serwisowymi marki

  • Ścisłą współpracę z serwisem fabrycznym

  • Ścisłą współpracę z działem handlowym

  • Podnoszenie własnych kwalifikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń wentylacyjnych, gastronomicznych, systemów p.poż w kuchniach

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Uprawnienia elektryczne SEP

  • Mile widziane uprawnienia gazowe

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Obsługa komputera, programów , Excel , ms office , poczta elektroniczna

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii urządzeń

  • Znajomość języka angielskiego, przynajmniej w stopniu średnim ale komunikatywnym

  • Dyspozycyjność, pracowitość, kreatywność, dokładność, zaangażowanie, solidność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku Polskim

  • pracę w firmie oferującej produkty z najwyższej półki sprzedażowej PREMIUM

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, wyjazdy zagraniczne, szkolenia, wysoki rozwój zawodowy

  • niezbędne narzędzia do pracy: auto służbowe, laptop, telefon

  • w standardzie karta Multisport / Benefit

  • praca w młodym i energicznym zespole

  • praca w nowo wybudowanej siedzibie firmy, nowoczesne biura

  • miła i sprzyjająca atmosfera pracy, podejście skandynawskie do pracowników

Miejsce pracy:

Poznań - Sady, obszar działania cała Polska.