Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Soldif

3 9004 600 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Serwisant / technik obiektu podczas stacjonarnego dyżuru na nieruchomościach będzie:

  • dbał o stan techniczny budynku,

  • wykonywał drobne naprawy urządzeń, instalacji;

  • realizował zadnia "złotej rączki" tj. wymiana źródeł światła, regulacja stolarki okiennej i drzwiowej itp.

  • ściśle współpracował z Zarządcą nieruchomości oraz raportował wykonane czynności;

  • utrzymywał dobre relacje z mieszkańcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • mile widziane uprawnienia SEP gr. 1 lub wiedzę umożliwiającą ich zdobycie;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • realne umiejętności manualne i techniczne;

  • znajomość budowy i obsługi instalacji/urządzeń elektrycznych, niskoprądowych;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje);

  • pozytywne nastawienie do powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premii;

  • dodatkowo płatne dyżury weekendowe (wg zadeklarowanej dyspozycyjności);

  • umowę o pracę (lub umowę zlecenia / umowę b2b wg preferencji) w niepełnym wymiarze godzin wg zadeklarowanej dyspozycyjności;

  • pełne wprowadzenie w obowiązki i wsparcie ze strony techników chętnych do dzielenia się wiedzą

O nas

Odpowiadając na to ogłoszenie zamierzasz zasilić zespół techników w firmie zajmującej się obsługą techniczną nieruchomości :)

Naszym głównym zadaniem jest sprawowanie kontroli nad prawidłowym stanem technicznym nieruchomości i bieżące jej serwisowanie.