Ta oferta pracy jest nieaktualna od 330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Pracownik Działu Serwisu

  • opolskie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wiodący polski producent drewnianej stolarki otworowej z Lublina, prekursor nowych rozwiązań technologicznych i lider na rynku stolarki budowlanej w Polsce
    poszukuje pracownika na stanowisko:
    SERWISANT/PRACOWNIK DZIAŁU SERWISU
    Miejsce pracy: teren całej Polski

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe;
    • znajomość branży drzewnej (produkcja drzwi i okien);
    • wiedza praktyczna w zakresie montażu drzwi i okien;
    • motywacja do pracy i dokładność;
    • duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
    • wysoka kultura osobista;
    • komunikatywność;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjny system wynagradzania.

    Zakres obowiązków:

    • prace związane z serwisem i montażem stolarki budowlanej;
    • przestrzeganie procedur jakościowych;
    • wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem;
    • rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP.

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji CV
    poprzez kliknięcie w przycisk:

    top

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom