Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Regionalny - Przemysłowa aparatura kontrolno-pomiarowa

OMC ENVAG Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole serwisowym związana z diagnostyką, naprawą, uruchamianiem i przeglądami urządzeń technologicznych i kontrolno-pomiarowych, zarówno w siedzibie firmy jak i na wyjeździe

  • podstawowe doradztwo techniczne z obsługi i eksploatacji urządzeń

  • współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego (prace realizowane w największych obiektach przemysłowych w kraju, kontakty z wieloma specjalistami w branży, możliwość poznania nowoczesnych technologii używanych w przemyśle)

  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

Przewiń do profilu firmy