Oferta pracy

Serwisant rowerowy

Martes Sport Sp. z o. o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • składanie rowerów dostarczonych przez dostawców oraz ich przygotowanie do sprzedaży

  • dbanie o ekspozycję sprzętu,

  • dobór sprzętu dla Klienta wraz z przygotowaniem do użytkowania,

  • obsługa posprzedażowa ( wykonywanie przeglądów okresowych oraz drobnych napraw).

  • profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży oraz przy kasie zgodnie ze standardami firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w serwisowaniu oraz naprawie rowerów,

  • podstawowej wiedzy teoretycznej na temat technologii stosowanych w rowerach i akcesoriach,

  • samodzielności oraz samodyscypliny,

  • umiejętności organizacji pracy i wielozadaniowości,

  • komunikatywności,

  • zorientowania na wynik i zespołowe osiąganie celów.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki pracownicze

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

  • elastyczny grafik

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Martes Sport Sp. z o. o.

Interesujesz się Sportem?

Dołącz do grona najlepszych !

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Martes sport to 25 lat działalności, blisko 300 sklepów sportowych w Polsce i za granicą, ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

Przewiń do profilu firmy