Logo Pracuj.pl

Serwisant

INTERSONO firmie

umowa zlecenie
40,00–90,00
brutto / godz.
kontrakt B2B
60,00–100,00
netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

INTERSON

Pocztowa 2

Śródmieście

Rybnik

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Lider serwisu dla domu i biura poszukuje specjalistów (z doświadczeniem lub do doszkolenia) w zakresie elektryki, hydrauliki i serwisu dużego sprzętu AGD. Współpraca z usterka.pl to świetny sposób na stały i dodatkowy zarobek.
  • Wymagamy przynajmniej jednej specjalizacji (elektryka, hydraulika lub serwis urządzeń) z możliwością doszkolenia przez naszych specjalistów. Dopuszczamy pokrewne zawody.
  • Ile możesz zarobić? Zwykle odrębnie za każdą wizytę + przejechane km (wymagamy własnego samochodu). W praktyce wszystko zależy od Twojego tempa pracy. Średnio 60-80 zł / godzina.
  • Jaki jest wymiar godzin pracy? Z założenia na start musisz zadeklarować swój pierwszy tydzień pracy i datę startu. Później możesz elastycznie zmieniać dostępność.
  • Jak wygląda przebieg zlecenia? Sprawnie. Po kilku dniach doszkolenia (materiały wideo, dział wiedzy, ew. jazdy z innym serwisantem) ustawiasz swój grafik pracy i rozpoczynasz jazdy. Nic nie ustalasz z klientem, my wpiszemy zlecenia w Twój grafik, Tobie pozostaje pojechać na miejsce i wykonać usługę zgodnie z naszym cennikiem. My jesteśmy wystawcą faktury, dostarczamy terminal, odzież roboczą i części (w przypadku serwisu AGD).

Nasze wymagania

  • Podstawy elektryki i hydrauliki
  • Osoby z chęcią doszkolenia do serwisu AGD
  • Miejsce zamieszkania do 5 km od granic miasta
  • Do dyspozycji 40-200 godzin miesięcznie
  • Samochód osobowy (ekwiwalent za km)
  • Możliwy etat lub praca dorywcza, przy etacie auto firmowe lub ekwiwalent za własne
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie za przepracowane godziny
  • Możliwy etat, B2B, umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie za przejechane kilometry
  • Wynagrodzenie za wyjazdy na zakupy
  • Comiesięczna premia zależna od wyników
  • Szkolenie SEP, doposażenie, odzież firmowa
  • Duża elastyczność godzin pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy pierwszym serwisem technicznym w Polsce, który oferuje błyskawiczną rezerwację usług fachowców on-line. 95% klientów poleca nasze usługi. Obsługujemy duże i małe firmy, znane marki i zwykłych konsumentów. Klient wybiera dokładny dzień i godzinę, zgodnie ze specjalizacją. Wybieramy dla Ciebie najbliższe możliwe zlecenia. Zawsze czuwamy nad przebiegiem usługi i nad Twoim kalendarzem, aby wykorzystać pełen potencjał czasu. W ciągu dnia możesz dowolnie ustalać przerwy i wydłużać lub skracać czas pracy. Praca serwisanta nigdy nie była tak wygodna. Działamy na rynku od 2015 roku, będąc wykonawcą kilkudziesięciu tysięcy realizacji w dużych miastach Polski.

Serwisant, Pocztowa 2, Śródmieście, Rybnik