Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

PV System Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 14, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Przemysłowa 14

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie diagnostyki urządzeń i kontrola techniczna pomp ciepła

  • dokonywanie napraw i konserwacji urządzeń

  • przeprowadzanie testów urządzeń

  • koordynowanie przesyłek serwisowych,

  • sporządzanie dokumentacji i raportów z napraw

  • wykonywanie okresowych przeglądów

  • świadczenie dodatkowych usług na rzecz Klientów Firmy (doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia, przeglądy)

  • zdanie egzaminów i pozyskanie certyfikatów szkoleń, na które wydeleguje firma

Nasze wymagania

  • uprawnienia na f-gazy - warunek konieczny

  • praktyka w serwisie lub montażu pomp ciepła albo klimatyzacji

  • praktyczna umiejętność czytania i analizowania dokumentacji serwisowej, schematów elektrycznych i ideowych

  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w młodym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • premie zależne od wyników

O nas

Chcesz się sprawdzić jako inżynier w nowych technologiach? Chcesz się rozwijać? Doskonalić umiejętności? Chcesz pozyskać unikalną wiedzę? Dołącz do naszego zespołu. Pracuj w branży która się rozwija najdynamiczniej, w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym.

PV System to generalny wykonawca farm fotowoltaicznych i hurtownia komponentów do budowy instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu instalacji fotowoltaicznych. Prowadzimy centrum serwisowe dla wielu wiodących producentów.

Współpracujemy z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt OZE – dzięki temu dostarczamy naszym Klientom najlepsze systemy fotowoltaiczne i wspieramy ich w realizacji projektów.

Mocna pozycja na rynku, którą zdobyliśmy w krótkim czasie, to wypadkowa kilku czynników:

doskonałej kadry specjalistów, która zna się na tym, co robi, niezawodnego sprzętu, doświadczenia we współpracy z monterami, które zaprocentowało dużymi realizacjami, w których wykorzystano nasz sprzęt, profesjonalnego wyposażenia w aparaturę kontrolno-pomiarową.