Oferta pracy

Serwisant sieci telekomunikacyjnych (K/M)

Fiber#1 Sp. z o.o.

  • Przasnysz

    Przasnysz, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • stały kontakt z partnerami firmy mi.in. celem rozstrzygania problemów technicznych

  • praca w terenie, by samodzielnie zweryfikować jakość sieci abonenckiej

  • w niektórych sytuacjach usuwanie awarii sieci i usterek

  • przygotowywanie odpowiednich raportów

  • wykonywanie okresowych pomiarów kontrolnych i regulacji sieci

  • prowadzenie prac związanych z podłączaniem, odłączaniem lub zmianą zakresu usług

  • praca od poniedziałku do piątku

  • wyjazdy w teren obejmują wybrane powiaty w woj. mazowieckim

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • doświadczenie w usuwaniu usterek i awarii na abonenckich (dostępowych) sieciach telekomunikacyjnych

  • znajomość zagadnień dotyczących specyfiki sieci telekomunikacyjnych

  • znajomość technologii światłowodowych FTTH/HFC

  • zmysł techniczny

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych do diagnostyki sieci

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • rzetelne i odpowiedzialne podejście do zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • mile widziane szkolenie i praktyka w pracy na wysokości (słupy oraz studzienki telekomunikacyjne)

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 600 tys. gospodarstw domowych w kraju oraz INEA - dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów.

  • przestrzeń na wdrażanie swoich pomysłów

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy - w tym samochód do wyjazdów służbowych

  • dostęp do pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna z dostępem do pakietu stomatologicznego dla pracowników i ich bliskich, karta sportowa, dostęp do kafeterii świadczeń, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe)

  • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • krótki piątek - weekend możesz zacząć o 14:00

  • Internet za 0 zł!

  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy