Oferta pracy

Serwisant (silniki, układy sterownicze)

PGB Human ResourcesO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Personalna PGB dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

                   Serwisant (silniki, układy sterownicze)Numer ref.: TS_1020_GD_WAI

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń dźwignicowych.
  • Diagnozowanie usterek, usuwanie awarii urządzeń u Klienta (obszar woj. dolnośląskie i opolskie).
  • Dokonywanie napraw urządzeń napędowych (silniki) oraz układów sterowniczych.
  • Wsparcie techniczne Klienta.
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.
  • Raportowanie pracy.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • Doświadczenie w naprawach urządzeń napędowych (silniki 3-fazowe) układów sterowniczych.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy serwisanta w formie mobilnej lub stacjonarnie w zakresie utrzymania ruchu.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV – aktualne.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia produktowe i wsparcie doświadczonych techników.
  • Praca w godzinach 7-15.
  • Sporadyczne wizyty w siedzibie firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą i zapomoga świąteczną).
  • Opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy