Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

WOOJIN PLAIMM CO. LTD. SPÓŁKA Z O.O. PRZEDSTAWICIELSTWO W POLSCE

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

WOOJIN PLAIMM CO. LTD. Przedstawicielstwo w Polsce poszukuje pracowników serwisu maszyn wtryskowych.

Serwisant

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie prac serwisowych - naprawy i konserwacje
  • instalacja nowych maszyn w zakładach klientów
  • kontakt z przedstawicielami handlowymi
  • raportowanie szefostwu
  • wyjazdy służbowe - Polska, Słowacja, Czechy
  • rodzaj zatrudnienia - kontrakt, samozatrudnienie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - praca z zagranicznym szefostwem
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • znajomość rysunków technicznych
  • znajomość podstaw zasad mechaniki, automatyki i elektryki

Oferujemy:

  • samochód służbowy
  • telefon
  • laptop
  • firma pokrywa wydatki za hotele i wyżywienie w czasie pracy

PROSZĘ O WYSYŁANIE CV W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM

Ogłoszenie archiwalne