Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

F.B.D. DARIUSZ GÓRECKI, ROMANA GÓRECKA sp.j.

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

O firmie

Firma F.B.D. s.j. od 2001 roku zajmuje się kompleksowym wyposażeniem serwisów blacharsko-lakierniczych oraz lakierni przemysłowych w urządzenia przeznaczone do napraw powypadkowych pojazdów oraz nanoszenia powłok lakierniczych. Firma jest autoryzowanym importerem wiodącego światowego producenta kabin lakierniczych Saima Meccanica.

Serwisant

Opis stanowiska

Poszukujemy do zespołu Serwisanta/Technika urządzeń lakierniczych (kabiny lakiernicze, strefy przygotowawcze), nie wymagamy doświadczenia w branży - zapewniamy szkolenie w trakcie pracy.

Praca odbywa się w zgranym 3 osobowym zespole. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wraz z resztą zespołu odpowiedzialna za serwisy, montaże, konserwację urządzeń oraz usuwanie awarii na terenie kraju. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w tym zawodzie. Wszystkie niezbędne umiejętności oraz wiedza będą przekazywane przez osoby doświadczone w trakcie pracy.

Miejsce pracy: teren całego kraju delegacje od 2 do 5 dni, tylko w tygodniu.

Zatrudnienie: Umowa o Pracę na pełny etat. Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie motywacyjnym.

Wymagania:

  • Zdolności manualne, umiejętność pracy z narzędziami
  • Gotowość do pracy w delegacjach (tylko na terenie kraju)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość instalacji elektrycznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat i stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 20 lat na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie motywacyjnym
  • Pracę w 3-5 osobowym, zgranym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Szkolenie od podstaw w terenie
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Ciekawą, niemonotonną pracę
  • Zakwaterowanie w delegacjach i dieta na pokrycie kosztów wyżywienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kompetencji
  • Samochód służbowy (dla zespołu instalacyjnego)

Ogłoszenie archiwalne