Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

PPHU BOR-POL

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i kontrola bieżącego stanu technicznego aparatów medycznych;

  • instalacja sprzętu

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • szkolenia z zakresu aparatury medycznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektroniczne/elektrotechniczne;

  • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (warunek konieczny)

  • pełne korzystanie ze szkoleń i dokumentacji technicznej;

  • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu);

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych;

  • chęć do pracy;

  • dbałość o szczegóły, dokładność;

  • umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku.

To oferujemy

  • interesującą pracę;

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, na podstawie umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • szkolenia zagraniczne oraz krajowe;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

P.P.H.U. BOR-POL to polska firma o ugruntowanej pozycji w branży medycznej, która jest obecna na rynku już od ponad 20 lat.

Nasze działania kierujemy do szpitali, laboratoriów, klinik, prywatnych gabinetów lekarskich, punktów weterynaryjnych, uczelni wyższych i do przedsiębiorstw produkcyjno-przemysłowych.

Oferujemy certyfikowaną aparaturę i sprzęt czołowych producentów, takich jak BioSystems S.A., Nihon Kohden, Helena BioSciences, YD Diagnostics, nal von minden GmbH, Ultimed, Techlab, Resolution Biomedical, Nuova Aptaca, LP Italiana, Deltalab oraz PZ HTL S.A

Stawiamy na ciągły rozwój swojej oferty i swoich pracowników