Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

MUEHSAM JAN KRZYSZTOF I WSPÓLNICY sp.j.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prace serwisowe u klientów na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • pełna dyspozycyjność, praca w terenie -cała Polska

  • komunikatywność, sumienność i samodzielność w działaniu

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem

  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych

  • ogólne zdolności manualne (mechaniczne)

  • ewentualna znajomością podstaw elektryki lub pneumatyki lub hydrauliki wodnej jako dodatkowy atut

To oferujemy

  • program szkoleń branżowych

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę

  • w rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • samochód służbowy, narzędzia pracy

Od 1954 roku przedsiębiorstwo MUEHSAM

uczestniczy w rozwoju Polskiego sektora przemysłu

tworzyw sztucznych - dostawca systemów

chłodzenia, maszyn i urządzeń peryferyjnych do

przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy