Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

JOY GLOBAL (POLAND) Sp. z o. o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnia ciągłość obsługi serwisowej w zakresie mechanicznym zgodnie z zapotrzebowaniem klienta i wymaganiami dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn i urządzeń Montabert Hard Rock i Crushing

  • Udziela wsparcia technicznego poprzez porady techniczne klientom i doraźną pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • Odpowiada za prowadzenie monitoringu maszyn i urządzeń pracujących u klienta i zalecanie wymiany podzespołów oraz przeglądy okresowe

  • Odpowiada za określanie odpowiednich zapasów części zapasowych koniecznych dla zapewnienia ciągłości ruchu maszyn i urządzeń Montabert Hard Rock i Crushing w zakresie mechanicznym

  • Uruchamianie i montaż maszyn i urządzeń Montabert, Hard Rock i Crushing u klienta także w kopalniach podziemnych Odpowiada za organizację szkoleń personelu klientów w zakresie mechanicznym w celu polepszenia jakości i świadomości obsługi maszyn i urządzeń Montabert, Hard Rock i Crushing

  • Współodpowiada za podtrzymywanie i zwiększanie dobrej reputacji firmy w zakresie jakości usług

  • Odpowiada za wdrożenie nowych maszyny do ruchu i ich monitoring w czasie określonym przez procedury

  • Współodpowiada za koordynację działań zmierzających do usuwania przyczyn postojów maszyn i urządzeń Montabert, Hard Rock i Crushing

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: serwis osprzętu do maszyn budowlanych itp.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach zagranicznych szkoleń

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami

  • Otwartość na dynamiczne zmiany sytuacji

  • Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B. – gotowość do pracy na terenie Polski oraz Europy Środkowo Wschodniej i Zachodniej

To oferujemy

  • Umowa o pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie

  • Korzystne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • ZFŚS

  • Lekcje j. angielskiego

  • Owocowe wtorki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne