Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Belweder Group Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Sopot, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Belweder Group istnieje na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się sprzedażą oraz naprawą ekspresów do kawy. Posiadamy punkty sprzedaży i serwisu w Płocku, Sopocie, Katowicach i Krakowie. Aktualnie nasza firma poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Serwisant

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych ekspresów do kawy oraz urządzeń filtrujących wodę,
  • montaż urządzeń w oddziale firmy i u Klienta,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień elektrycznych i mechanicznych,
  • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • silna motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w kontaktach z klientem,
  • wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia interesującego doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • umowę o pracę, stałe wynagrodzenie,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Ogłoszenie archiwalne