Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

JANUS Sp. z o.o.

5 5005 600 brutto / mies.
  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie maszyn do wysyłki

  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn

  • Praca w siedzibie firmy i wyjazdy serwisowe na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na powyższym lub podobnym stanowisku

  • Znajomość budowy maszyn konwencjonalnych oraz CNC

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych

  • Umiejętność korygowania parametrów technicznych maszyn

  • Motywacja do pracy

  • Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych)

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

O nas

Janus Obrabiarki to firma z 40-letnim doświadczeniem na rynku obróbki metali. Dostarczamy kompleksowe i sprawdzone rozwiązania w zakresie maszyn do obróbki mechanicznej.

Nasza firma z siedzibą w Sosnowcu poszukuje pracownika na stanowisko: Serwisant obrabiarek (tokarki i frezarki konwencjonalne oraz CNC).