Logo Pracuj.pl

Serwisant/Specjalista ds. aparatury medycznej

Drager Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia serwisowego dla klientów (montaż instalacji, serwis),
  • Prowadzenie podstawowego szkolenia po zainstalowaniu sprzętu,
  • Realizowanie sprzedaży akcesoriów i usług serwisowych,
  • Działania administracyjne m.in. prowadzenie magazynu części zamiennych, dokumentacji technicznej, raportów serwisowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy serwisanta sprzętu medycznego,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętne budowanie profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientem,
  • Czynne Prawo Jazdy kat B.

To oferujemy

Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii ochrony życia i zdrowia zatrudniającą ponad 13,000 pracowników w świecie, możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy. Przykładamy uwagę do planowania indywidualnej ścieżki rozwoju dla Ciebie oraz dopasowanego pakietu benefitów. Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Jako kandydatowi możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy, na które składają się:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Praca w pełnym wymiarze,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Indywidualna ścieżka rozwoju,

• Pakiet benefitów,

• Profesjonalne narzędzia pracy,

• Spotkania, wyjazdy integracyjne.

Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Serwisant/Specjalista ds. aparatury medycznej, małopolskie