Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Specjalista ds. IT

  • Poznań, Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trade Partner Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu napraw oraz wsparcia hardweard & softwear:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby odpowiedzialnej za naprawę urządzeń elektronicznych oraz drukarek mobilnych. Poszukujemy osoby, która zna budowę komputera oraz posiada umiejętność konfiguracji terminala mobilnego opartego o systemy Android, Windows Mobile lub Windows CE. Osoba taka powinna być samodzielna i chętna do pracy.

    OPIS STANOWISKA

    • Naprawa przemysłowego sprzętu mobilnego
    • Wsparcie merytoryczne autoryzowanych partnerów
    • Raportowanie przebiegu i wyniku przeprowadzonych napraw
    • Branie czynnego udziału we wdrożeniach i nowych projektach

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie średnie o profilu technicznym (również studenci)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Swobodne posługiwanie się schematami elektronicznymi
    • Umiejętności obsługiwania przyrządów pomiarowych
    • Umiejętność lutowania SMD

    Mile widziane

    • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Możliwość udziału w krajowych i międzynarodowych szkoleniach
    • Elastyczne godziny pracy
    • Nowoczesne i profesjonalne stanowisko pracy
    • Nowy klimatyzowany biurowiec znajdujący się w jednym z technologicznych parków Poznania
    • Zaplecze socjalne (kuchenka mikrofalowa, zmywarka i ekspres do pysznej kawy) oraz strefa wypoczynkowa
    • Dobry dojazd komunikacją miejską (autobusy kursują do nas co kilkanaście minut) lub miejsce parkingowe.