Serwisant - Specjalista ds. Obsługi Klienta w sklepie komputerowym

ZM Holding Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Królewska 92
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZM Holding Sp. z o.o.

Królewska 92

Kraków

Firma ZM Holding sp. z o. o. działa na polskim rynku pod marką VEDION. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu elektronicznego, w tym komputerów poleasingowych, peryferii komputerowych oraz innej elektroniki użytkowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Serwisowanie i naprawa laptopów/komputerów;
  • Wymiana podzespołów;
  • Przygotowywanie komputerów do sprzedaży;
  • Diagnozowanie usterek w laptopach i komputerach;
  • Obsługa Klienta stacjonarnego z zachowaniem wysokich standardów firmy;
  • Wsparcie i doradztwo techniczne dla Klientów w zakresie oferowanych produktów;
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa Klientów;
  • Wsparcie Klientów w zakresie zwrotów i reklamacji;
  • Współpraca z centralą Firmy w ramach realizowanych zadań;
  • Kontrola i weryfikacja bieżących zamówień;
  • Zaangażowanie w wdrażanie ciągłych udoskonaleń oraz podnoszenie satysfakcji Klientów;
  • Kompleksowa weryfikacja dostaw oraz dbanie o układ magazynu / wystroju sklepu;
  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi oraz wizerunku firmy.

Jesteś dla nas idealnym kandydatem/kandydatką jeśli:

  • Masz doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego (warunek konieczny);
  • Byłeś/byłaś zaangażowana w serwisowanie laptopów;
  • Posiadasz umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu i rozwiązania go;
  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Znasz techniki sprzedażowe;
  • Łatwo nawiązujesz kontakty;
  • Jesteś osobą bezkonfliktową i posiadasz wysoką kulturę osobistą;
  • Znasz i interesujesz się komputerami;
  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną;
  • Doświadczenie w pracy w sklepie komputerowym mile widziane;
  • Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia oraz zorientowaną na rozwiązywanie problemów i osiąganie celu.

Mamy Ci do zaoferowania:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z rozwiniętym kanałem e-commerce;
  • Możliwość współuczestnictwa w rozwoju działu;
  • Doświadczenie i rozwój zawodowy w dynamicznej firmie łączącej model nowoczesny (e-commerce) z tradycyjnymi kanałami sprzedaży;
  • Pełne wprowadzenie w specyfikę pracy i szkolenia;
  • Swobodną i miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj wraz z klauzulą:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez ZM Holding Sp. z.o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy