Oferta pracy

Serwisant - Specjalista ds. Serwisu

OptiFlowO firmie

  • Słoneczna 116A, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OptiFlow to firma świadcząca wyspecjalizowane usługi w zakresie doradztwa, doboru, dystrybucji oraz serwisu maszyn i urządzeń dedykowanych do przemysłu. Naszymi odbiorcami są zarówno małe polskie firmy, jak i międzynarodowe korporacje.

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem krajowym oraz zagranicznym. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko Serwisant - Specjalista ds. Serwisu.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi technicznej klientów;
  • Montaż oraz serwis pomp, zaworów, homogenizatorów oraz innych urządzeń z portfolio firmy;
  • Przeprowadzania kompleksowych przeglądów i prac serwisowych;
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i wiedzy technicznej;
  • Reprezentowanie firmy przed klientami;
  • Sporządzanie raportów serwisowych;
  • Sporządzanie ofert dla klientów z zakresu serwisu i części zamiennych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z urządzeniami przemysłowymi;
  • Doświadczenie w pracy przy instalacji i obsłudze systemów przetwarzania płynnych produktów spożywczych, chemicznych, napojów będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski;
  • Samodzielność i odpowiedzialność za efekty pracy;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy do codziennego użytku;
  • Szkolenia produktowe wewnętrzne oraz u dostawców;
  • Długofalową współpracę;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi wszystkie wymagania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy