Logo Pracuj.pl

Serwisant - Specjalista ds. Technicznych

Allcomp Polska sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • udział w instalacjach produkowanych przez naszą Firmę maszyn oraz linii produkcyjnych u Klienta,
  • wsparcie techniczno-technologiczne naszych Klientów (bezpośrednie, zdalne i telefoniczne),
  • rzetelne wykonywanie usług serwisowych i napraw maszyn,
  • realizacja planu przeglądów maszyn u Klientów,
  • diagnostyka maszyn w celu rozwiązywania zagadnień technicznych,
  • praca związana jest z wyjazdami służbowymi na terenie kraju. W przypadku braku wyjazdów praca biurowa w miejscu zamieszkania lub w naszym biurze w Katowicach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętności techniczne z przynajmniej jednego zakresu: elektronika, automatyka, mechanika,
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • łatwość w nawiązaniu kontaktów i umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office,
  • znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem,
  • jeżeli lubisz wyzwania i odpowiada Ci praca związana z wyjazdami służbowymi na terenie kraju i zagranicą, ta oferta jest dla Ciebie.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • premie motywacyjne,
  • współpracę z ekspertami,
  • profesjonalne szkolenia.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Allcomp Polska sp. z o.o.

Firma Allcomp Polska Sp. z o.o. to polski projektant i producent maszyn do automatyzacji krojowni i optymalizacji procesu produkcyjnego. W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie proponujemy Naszym Klientom rozwiązania, które automatyzują, usprawniają oraz poprawiają rentowność kolejnych etapów procesu produkcji wyrobów tekstylnych i tapicerowanych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz rozwiązania „szyte na miarę”. Zaufali nam Klienci w 26 państwach na 3 kontynentach.

PROMUJEMY POLSKĄ TECHNOLOGIĘ I POLSKIE ROZWIĄZANIA

Szukamy osób, które chcą w Naszej Firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę i współtworzyć ciekawe, innowacyjne projekty. Cenimy ludzi zaangażowanych, uśmiechniętych, z poczuciem humoru, którzy chcą się rozwijać i wspólnie z Nami budować Naszą markę.

Dołącz do Allcomp Polska i stań się częścią Naszego Zespołu!

Serwisant - Specjalista ds. Technicznych, śląskie