Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Specjalista ds. Uruchomień

Horus-Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Drobiarska 43, Sulejówek
    Sulejówek, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Horus-Energia Sp. z o.o.

Drobiarska 43

Sulejówek

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów, napraw, diagnozowanie usterek zespołów kogeneracyjnych

  • uruchamianie nowych agregatów prądotwórczych i kogeneracyjnych, w tym konfiguracja sterowników, kontrola działania wszystkich zainstalowanych urządzeń, regulacja parametrów pracy

  • uruchamianie agregatów wyremontowanych przez Horus Energia

  • sporządzanie raportów z każdego uruchomionego zlecenia

  • kontakty z klientami w sprawach technicznych, w szczególności konsultowanie rozwiązań specyficznych dla projektu

  • szkolenie użytkowników w zakresie uruchamianych instalacji

  • diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii instalacji automatyki i energetycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku elektryk/automatyk/ lub pokrewne

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytanie i analiza schematów elektrycznych

  • umiejętność samodzielnego analizowania pracy urządzeń, diagnozowania i usuwania usterek,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji i komunikację

  • uprawnienia grupy 1 do 1kV

  • gotowość do pracy mobilnej, wyjazdów służbowych również kilkudniowych i zagranicznych

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • posiadanie świadectw kwalifikacyjnych grupy 2 i grupy 3

  • znajomość sterowników Comap, sterowników PLC

  • praktyczna umiejętność analizy pracy silników spalinowych

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 30 letnim doświadczeniu na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne szkolenia praktyczne i teoretyczne

  • umowę o pracę z pakietem opieki medycznej

  • pracę w doświadczonym zespole nastawionym na rozwój

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

HORUS Energia dynamicznie rozwijająca się na rynkach międzynarodowych firma produkcyjna z branży energetycznej poszukuje do swojej siedziby w Sulejówku k/Warszawy

GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ / GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie automatyki/energetyki/zasilania awaryjnego, rozumiesz działanie układów hydraulicznych i ciepłowniczych, interesują Cię nowoczesne rozwiązania na rynku energii odnawialnej i alternatywnych źródeł energii oraz zasilania awaryjnego zapraszamy do zapoznania się z ofertą.