Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant sprzętu drukującego

"NOW" PHU MARIA WOROPAJ-HORDZIEJEWICZO firmie

  • Warszawska 96A
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

"NOW" PHU MARIA WOROPAJ-HORDZIEJEWICZ

Warszawska 96A

Łódź

Firma PHU NOW istnieje na rynku od 1993 roku.
Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż oraz serwis kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych na terenie województwa łódzkiego. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług jest Certyfikat Autoryzacyjny firmy KYOCERA.

Kontakt: (42) 640-71-38
www.kyocera-lodz.pl

Poszukujemy kandydata na stanowisko serwisanta drukarek i kserokopiarek.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie przeglądów oraz napraw sprzętu drukującego (diagnostyka usterek, wymiana części)
  • proste instalacje sprzętu w środowisku sieciowym (drukowanie/skanowanie) w zakresie podstawowym
  • praca stacjonarna w warsztacie i u klientów wyłącznie na obszarze woj. łódzkiego

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie, preferowane wykształcenie techniczne i doświadczenie w serwisie urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność i operatywność
  • podstawowa wiedza w zakresie funkcjonowania drukarek i kopiarek oraz sieci komputerowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii zadaniowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia techniczne

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV z dopisaną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne