Oferta pracy

Serwisant sprzętu IT

Redicreo S.C.O firmie

Redicreo S.C.

Mogilska 97

Kraków

Chcesz brać udział w ciekawych projektach oraz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT, dołącz do nas.
Firma Redicreo poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Montaż podzespołów laptopa i komputera, wraz z instalacją wymaganego oprogramowania,
  • Diagnozowanie usterek, naprawa uszkodzonego sprzętu,
  • Instalacja, serwis i administracja sieci komputerowych,
  • Podłączanie, konfigurowanie, naprawy urządzeń komputerowych i biurowych,
  • Instalacja, aktualizacja i naprawa oprogramowania,
  • Dobór oraz wycena sprzętu do wymagań klientów,
  • Rozmowa z klientem, przyjmowanie sprzętu do serwisu,
  • Nawiązywanie nowych relacji z klientami,
  • Utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego, budowy laptopa, komputera klasy PC,
  • Umiejętność montażu zestawów komputerowych,
  • Samodzielne wymiany części obudowy w laptopach i komputerach,
  • Umiejętności zlokalizowania oraz usunięcia usterki,
  • Dobra znajomość systemu Windows, Mac OS X, Linux, itp.
  • Znajomość zasad licencjonowania oprogramowania,
  • Biegła znajomość MS Office/Open Office,
  • Umiejętność instalowania i konfigurowania systemów z rodziny Windows, Mac OS X, Linux,
  • Umiejętność instalowania urządzeń i sterowników konfiguracja oprogramowania,
  • Znajomość technologii sieciowych,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Doświadczenie w softwarowym serwisowaniu komputerów, laptopów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze pracy, po okresie próbnym,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość rozwoju,
  • Praca w młodym zespole,
  • Własne stanowisko pracy, telefon służbowy, komputer.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy