Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant sprzętu IT

Redicreo S.C.

Zygmuntowska 12

Prądnik Biały

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów laptopa i komputera, wraz z instalacją wymaganego oprogramowania,

  • Diagnozowanie usterek, naprawa uszkodzonego sprzętu,

  • Instalacja, serwis i administracja sieci komputerowych,

  • Podłączanie, konfigurowanie, naprawy urządzeń komputerowych i biurowych,

  • Instalacja, aktualizacja i naprawa oprogramowania,

  • Dobór oraz wycena sprzętu do wymagań klientów,

  • Rozmowa z klientem, przyjmowanie sprzętu do serwisu,

  • Nawiązywanie nowych relacji z klientami,

  • Utrzymywanie relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego, budowy laptopa, komputera klasy PC,

  • Umiejętność montażu zestawów komputerowych,

  • Samodzielne wymiany części obudowy w laptopach i komputerach,

  • Umiejętności zlokalizowania oraz usunięcia usterki,

  • Dobra znajomość systemu Windows, Mac OS X, Linux, itp.

  • Znajomość zasad licencjonowania oprogramowania,

  • Biegła znajomość MS Office/Open Office,

  • Umiejętność instalowania i konfigurowania systemów z rodziny Windows, Mac OS X, Linux,

  • Umiejętność instalowania urządzeń i sterowników konfiguracja oprogramowania,

  • Znajomość technologii sieciowych,

  • Doświadczenie w sprzedaży,

  • Doświadczenie w softwarowym serwisowaniu komputerów, laptopów,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność,

  • Wysoka kultura osobista.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze pracy, po okresie próbnym,

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Możliwość rozwoju,

  • Praca w młodym zespole,

  • Własne stanowisko pracy, telefon służbowy, komputer.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Chcesz brać udział w ciekawych projektach oraz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT, dołącz do nas.

Firma Redicreo poszukuje kandydatów na stanowisko: Serwisant sprzętu IT.

Przewiń do profilu firmy