Logo Pracuj.pl

Serwisant Sprzętu Komputerowego

COMPUTER PARTNER WALDEMAR ŁOBACZEWSKIO firmie

COMPUTER PARTNER WALDEMAR ŁOBACZEWSKI

Bohaterów Westerplatte 11

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza notebooków, komputerów oraz urządzeń peryferyjnych
  • Wymiana komponentów na płytach głównych od laptopów, PC i serwerów
  • Usuwanie usterek sprzętowych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu elektronicznym lub podobne
  • Znajomość podzespołów elektronicznych
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Umiejętność montażu i lutowania elektroniki
  • Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy własnej
  • Rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności
  • Zdolności manualne

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pasja do IT

To oferujemy

  • Pracę w firmie mającej stabilną pozycję na rynku polskim, w której będziesz mógł się rozwijać
  • Możliwość zdobycia doświadczenia ze sprzętem najwyższej klasy, najlepszych producentów na świecie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  • Stabilność zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowa o pracę, B2B, inne

Computer Partner - firma z branży IT, czołowy dostawca poleasingowych technologii informatycznych na rynku krajowym i zagranicznym.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Na życzenie możliwa również współpraca w formie samozatrudnienia.

Serwisant Sprzętu Komputerowego, Bohaterów Westerplatte 11, Zielona Góra