Logo Pracuj.pl

Serwisant sprzętu kuchennego

DAJAR sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja umów i zleceń serwisowych w ustalonym z klientem reżimie czasowym,
  • Realizacja zleceń gwarancyjnych z zachowaniem komunikacji z działem gwarancyjnym producenta urządzeń,
  • Efektywne planowanie zleceń serwisowych,
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych,
  • Realizacja zamówień na materiały i usługi serwisowe,
  • Koordynacja faktur z realizowanych zleceń,
  • Współpraca z zespołem sprzedaży oraz BOK,
  • Rozwój osobisty w zakresie segmentu produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w dziedzinie obsługi i serwisu urządzeń gastronomicznych ( lub AGD),
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek,
  • Podstawowa wiedza z zakresu: elektryki, elektroniki, automatyki, hydrauliki, instalacji gazowych, wentylacji oraz chłodnictwa,
  • Uprawnienia elektryczne 1kV w zakresie podstawowym – eksploatacja,
  • Uprawnienia gazowe w zakresie podstawowym - eksploatacja,
  • Samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Jesteśmy nowoczesną polską firmą o wieloletniej tradycji, liderem w dystrybucji profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa oraz w dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Podstawą naszej działalności jest współpraca z największymi na świecie producentami, m.in. Churchill, Degrenne, Bauscher czy Ariane, oraz bogate portfolio marek własnych, min. Ambition, Domotti, Patio.

Serwisant sprzętu kuchennego, łódzkie