Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant sprzętu medycznego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPTOTtech Medical od 2001 dostarcza zaawansowane technologie i produkty w zakresie okulistyki do gabientów okulistycznych, zakładów optycznych i szpitalnych oddziałów okulistycznych.
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków

    Twoimi obowiązkami głównie będzie:

    • transport, instalacja i szkolenie klientów z obsługi sprzętu medycznego
    • serwis urządzeń medycznych (przeglądy, naprawa)
    • raportowanie wykonanej pracy
    • aktywne uczestnictwo w szkoleniach miejscowych i zagranicznych
    • sporadyczne uczestnictwo w targach lub wystawach

    Wymagania

    Nie wymagamy doświadczenia w branży, choć oczywiście może okazać się pomocne.

    Natomiast niezbędne jest, abyś lubił uczyć się nowych rzeczy oraz miał:

    • znajomość podstaw elektroniki w teorii i praktyce - może być zawodowa (serwis caraudio, AGD, itp.) lub amatorska/hobbystyczna (naprawa domowej elektroniki, montaż i uruchamianie różnych układów elektronicznych). Ważne abyś umiał posługiwać się lutownicą i pozostałymi narzędziami elektronika oraz rozpoznawał i umiał naprawić podstawowe układy typu zasilacz, wzmacniacz itd.
    • umiejętności manualne, czyli umiał używać typowych narzędzi majsterkowicza (śrubokręt, obcinaczki, wiertarka itp.)
    • prawo jazdy kat B.
    • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Nieistotne są tu certyfikaty. Ważne jest, abyś umiał się dogadać przez telefon i na szkoleniu zagranicznym, napisać maila do producenta urządzenia w sprawie supportu lub przeczytać instrukcję serwisową ze zrozumieniem.
    • umiejętność samodzielnej pracy. Oczywiście zawsze będziesz mógł zadzwonić z pytaniem, jednak praca oparta jest na samodzielności i podejmowaniu decyzji, za które bierze się odpowiedzialność - tak, to słowo jest bardzo istotne, bo sprawa dotyczy sprzętu medycznego
    • ogładę, kulturę osobistą i dystans do własnej osoby - będziesz miał bezpośredni kontakt z klientami (głównie lekarzami), którzy przez pryzmat Twojej osoby będą oceniali całą firmę.

    Ponadto konieczna jest Twoja dyspozycyjność i gotowość do nienormowanego czasu pracy. Twój obszar działania to cała Polska i wyjazdy są czasem 2- a sporadycznie 3-dniowe. W pracy serwisowej nieraz trudno jest przewidzieć, ile czasu zajmie rozwiązanie problemu. W skrajnych przypadkach trzeba przespać się w hotelu i dokończyć pracę następnego dnia.

    Oferujemy nie tylko prestiżową pracę w innowacyjnej branży jaką jest medycyna i uczciwe zarobki, ale również możliwość zobaczenia Świata przy okazji szkoleń zagranicznych oraz niepowtarzalną szansę ciągłego rozwoju zawodowego.

    Jeśli interesują Cię nowinki techniczne, lubisz wyzwania i spełniasz stawiane przez nas wymagania, może to właśnie Ciebie szukamy...
    Jest tylko jeden sposób żeby się przekonać - wyślij CV i/lub zadzwoń!
    Czekamy na zgłoszenia!