Ta oferta pracy jest nieaktualna od 221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Sprzętu Medycznego

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generalny dystrybutor w Polsce szwajcarskiej firmy
    - producenta sprzętu medycznego do sterylizacji i dezynfekcji
    z siedzibą w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko:

    w rejonie woj. dolnośląskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego

    Opis stanowiska:

    • instalacja i serwis sprzętu medycznego- sterylizatorów, myjni automatycznych, wytwornic pary i innych,
    • dojazd do miejsca instalacji i serwisu na terenie całej Polski.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne,
    • doświadczenie w serwisie sprzętu medycznego,
    • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów,
    • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki, pneumatyki, hydrauliki,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów dotyczących wykonywanej pracy,
    • sprawność fizyczna, wysoka kultura osobista, zmysł estetyki,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • gotowość do częstych wyjazdów serwisowych.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej finansowo firmie,
    • dodatkową wysokie prowizje uzależnioną od efektów pracy,
    • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać
    klikając w przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.