Logo Pracuj.pl

Serwisant Sprzętu Medycznego

Media-MED Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu medycznego,
  • Naprawa i konserwacja sprzętu medycznego,
  • Instalacja i uruchomienie sprzętu medycznego,
  • Szkolenie użytkowników z zakresu obsługi sprzętu medycznego oferowanego przez Firmę,
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników,
  • Prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych,
  • Stała współpraca z kierownikiem działu serwisu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość MS Office, MS Outlook,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • Doświadczenie w serwisie sprzętu medycznego będzie dużym atutem,
  • Uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Opiekę medyczną i pakiet benefitów.

O nas

Media-MED Sp. z o.o. jest działającą od 2004 roku firmą dystrybucyjną na rynku medycznym. Dostarczamy wysokiej klasy urządzenia medyczne renomowanych producentów oferujących rozwiązania dla endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji, dekontaminacji oraz z obszaru Life Science.

Serwisant Sprzętu Medycznego, mazowieckie